Šefpavārs

Timurs Bjornsons

Sveiki, mans vārds ir Tims, un es esmu FTD šefpavārs. Restorānu biznesā strādāju kopš 2011 gada, un no asistenta līdz pavāram esmu nogājis garu ceļu. 2016 gadā pirmo reizi kļuvu par šefpavāru vienā no jaunajiem gastrobāriem. Ideja atvērt savu restorānu ar saviem noteikumiem bija loģisks solis pēc vairākiem restorāniem šefpavāra amatā. Tā radās FTD – Fuck, That’s Delicious!

Timurs Bjornsons Chef FTD

FTD koncepcija

Man patīk vienkārša, godīga virtuve, un man ir svarīgi, lai mani klienti to saprastu. No tā arī cēlies drosmīgais nosaukums. FTD ir vienkārša, godīga un pareiza ēdiena ideoloģija. Mēs neizliekamies par itāļiem, bet gatavojam picas no neapolitāņu mīklas, izmantojot īstus itāļu miltus un augstas kvalitātes sastāvdaļas.

Photo of FTD Pizza Box

Mūsdienīga neapolitāņu pica

Man patīk eksperimentēt ar produktiem, vienlaikus saglabājot to īstumu. Kāpēc izvēlēties starp klasiskām receptēm un vienkāršotiem vietējiem variantiem ar marinētiem dārzeņiem un kebabiem? Pica man nozīmē brīvību piedevās un standarta lielisku mīklu. Ilgstošās raudzēšanas dēļ tā ir viegli sagremojama un iznāk viegla un gaisīga ar lielisku garšu.

Photo of Neapolitan pizza with potato on black table