Sip & slice

FTD Pizza Alus Izvēle

Laipni lūgti FTD Pizza, kur mūsu aizraušanās ar ideālas picas radīšanu ir pielīdzināma tikai mūsu mīlestībai pret izsmalcinātu alu. Lai gan mēs galvenokārt koncentrējamies uz gardām picām, mēs ar lepnumu piedāvājam arī ar rokām atlasītu alus izlasi, kas lieliski papildina mūsu ēdienkarti.

Par mūsu Alus

Mūsu rūpīgi atlasītā alus izvēle ir apliecinājums tam, ka mēs cenšamies uzlabot jūsu ēdienkarti. Uz krāna vienmēr atradīsiet mūsu firmas FTD Pizza X Ārpus Brewing Co FTD Pilsner, kas ir iecienīts mūsu viesu vidū sava maigā un daudzpusīgā garšas profila dēļ. Šis alus ir īpaši radīts, lai lieliski saderētu ar mūsu daudzveidīgo picu piedāvājumu.

Turklāt mēs ar prieku piedāvājam arī citas alus šķirnes, tostarp klasisko vācu Helles Lager un kraukšķīgo vācu Pilsner no Mahrs Bräu, kas pazīstams ar savām tradicionālajām alus darīšanas metodēm un izcilo kvalitāti. Tiem, kas meklē ko nedaudz atšķirīgu, mūsu Rabarbera spritz no SIP kokteiļiem un cietā mandarīnu un Yuzu cietā kombuča piedāvā unikālas un atsvaidzinošas alternatīvas.

Ēdiena saderības pasākumi

Uzņēmumā FTD Pizza reizēm tiek rīkoti īpaši ēdienu saderības pasākumi. Šīs tikšanās ir fantastiska iespēja iepazīt ēdienu un dzērienu saskaņošanas mākslu dzērienu ekspertu vadībā. Tā ir iespēja atklāt, kā dažādi alus veidi papildina un uzlabo jūsu iecienīto picu un citu ēdienu garšu.

Mūsu alus izvēle ir papildinājums mūsu centieniem piedāvāt izcilu ēdienkarti. Lai gan picas vienmēr būs mūsu darbības pamatā, mēs ticam, ka lielisks alus var pacelt jūsu maltīti jaunā līmenī. Neatkarīgi no tā, vai dodaties pie mums uz ikdienišķām vakariņām vai īpašu ēdienu apvienošanas pasākumu, mēs esam šeit, lai nodrošinātu, ka katrs kodiens un malks ir neaizmirstams.

Apmeklējiet mūs FTD Pizza un atklājiet ideālo alu savai picai jau šodien!

FTD Pizza x Ārpus Taproom