Iepazīstiet FTD Pizza izvēlni, kurā kulinārijas izcilība atbilst dažādām gaumēm. Atklājiet, kāpēc FTD Pizza ir iecienīta ēdienu entuziastu vidū, sākot no raksturīgajām picām līdz pielāgotiem izstrādājumiem un iekļaujošām iespējām.

Pica

Īpašais

Mūsu paraksta darbi

 • Burrata & Proscuitto
  Burrata & Proscuitto €15.00

  Burratas siers, Proscuitto crudo, rukola, siers Gran Moravia, mocarella, tomātu mērce no San Marzano tomātiem

 • Calzone 🆕
  Calzone 🆕 €11.00

  Prosciutto Cotto, šampinjoni, Gran Moravia siers, mocarella, tomātu mērce no San Marzano tomātiem

 • Smoky Chorizo [LIMITED]
  Smoky Chorizo [LIMITED] €13.50

  Pikantā čorizo, viegli kūpināts siers Scamorza, sarkanie sīpoli, BBQ mērce, mocarella, San Marzano tomātu mērce

 • Buffalo chicken🆕 [LIMITED]
  Buffalo chicken🆕 [LIMITED] €13.00

  Cāļa fileja, Gorgonzola dolce D.O.P., pikantā buffalo mērce, mocarella, baltā mērce

Sarkanās

ar San Marzano tomātu mērci

Baltās

ar balto mērci

Uzkodas

Deserti

Dzērieni

Spirits

50 ml

Kokteiļi

Vīns

Dzirkstošais vīns & šampanietis

Sidrs

Soft drinks

Franklin & Sons

Rudy`s Kombucha

Ūdens Sol

Sula Granini

Alus

Bezalkoholiskais alus

Alus krānos un skārdenēs

FTD picu izvēlnes gardumu izpēte

Ievads

Kad runa ir par kulinārijas piedzīvojumu, kas veldzē garšas kārpiņas, FTD picas izvēlne ir kā garduma bāka. Šī ēdienkarte ir pārpildīta ar plašu apetīti rosinošu izvēli, un tā ir iekarojusi picu cienītāju sirdis un apetīti plašā mērogā. Šajā visaptverošajā pētījumā mēs iedziļināsimies FTD Pizza izvēlnē, atklāsim tās pikantos noslēpumus un uzzināsim, kāpēc tā ir kļuvusi par iecienītu ēdienu entuziastu vidū. Tāpēc bez liekas kavēšanās dosimies aromātiskā ceļojumā pa FTD Pizza pasauli.

FTD picas izvēlnē - gastronomiskā odiseja

FTD Pizza izvēlnē nav tikai picu piedāvājums, tā ir gastronomiska odiseja, kas apmierina visdažādākās garšas kārpiņas. Šajā izvēlnē ir gan klasiski iecienīti ēdieni, gan inovatīvi ēdieni, kuros ikviens atradīs kaut ko sev. Ļaujiet ienirt gardajās detaļās.

Parakstītas picas: Debesu šķēle

Viens no FTD Pizza izvēlnes akcentiem ir picu kolekcija. Katrs pīrāgs ir meistardarbs, kas pagatavots, izmantojot labākās sastāvdaļas un kulinārijas zināšanas. Neatkarīgi no tā, vai esat mūžsenās Margherita picas cienītājs, vai vēlaties izbaudīt Steak & Pepper Pizzaas drosmīgo garšu, FTD izvēlnē jūs atradīsiet visu.

Svaigums ir galvenais

Viens no FTD Pizza garduma noslēpumiem ir apņemšanās izmantot svaigākās sastāvdaļas. No vietējiem dārzeņiem līdz augstākās kvalitātes gaļai – kvalitāte nekad netiek apdraudēta.

Perfekta garoza

Picas pamatā ir tās garoza, un FTD Pizza to uztver nopietni. Picas garoza ir apliecinājums picas pagatavošanas mākslai – tai piemīt pareizais līdzsvars starp kraukšķīgumu un košļājamību.

Mērces, kas dzied

Picas pagatavošanā mērcēm ir būtiska nozīme, un FTD neļauj vilties. Uz vietas gatavotās mērces ir aromātiskas un lieliski papildina piedevas.

Secinājums

Tātad FTD Pizza izvēlne ir kulinārijas šedevrs, kurā apvienotas kvalitatīvas sastāvdaļas, novatoriski produkti un apņemšanās apmierināt klientu vēlmes. Neatkarīgi no tā, vai esat picas tradīciju piekritējs vai piedzīvojumiem bagāts gardēdis, FTD izvēlnē atradīsiet kaut ko tādu, kas liks jums iekārot vēl. Tāpēc, kad nākamreiz vēlēsieties nobaudīt kādu debesu gabaliņu, neaizmirstiet iepazīties ar FTD Pizza izvēlni, kur katrs kumoss ir pilnības garša.

FTD Pizza piedāvā plašu iespēju klāstu, lai neviens netiktu atstāts novārtā. To centība nodrošināt kvalitāti, svaigumu un klientu apmierinātību izceļas picu pasaulē. Tātad, kāpēc gaidīt? Iegremdējieties FTD Pizza pasaulē jau šodien un izbaudiet garšas, kas iekarojušas picas entuziastu sirdis visā pasaulē.