Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: Decembris 08, 2022

Šajā Privātuma politikā ir aprakstīta Mūsu politika un procedūras attiecībā uz Jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad Jūs izmantojat Pakalpojumu, kā arī Jūs varat uzzināt par Jūsu tiesībām uz privātumu un to, kā Jūs aizsargā likums.

Mēs izmantojam Jūsu Personas datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, Jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Interpretācija un definīcijas

Interpretācija

Vārdiem, kuru sākuma burts ir rakstīts ar lielo sākumburtu, ir nozīmes, kas definētas saskaņā ar šādiem nosacījumiem. Turpmāk minētajām definīcijām ir vienāda nozīme neatkarīgi no tā, vai tās ir vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šajā Privātuma politikā:

 • Konts ir unikāls konts, kas Jums izveidots, lai piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai tā daļām.
 • Uzņēmums (šajā Līgumā saukts par “Uzņēmumu”, “Mēs”, “Mēs” vai “Mūsu”) ir
  • SIA “AK MANAGEMENT”, Kupriču iela 1A – 69, Rīga, LV-1021.
 • Sīkdatnes ir nelieli faili, ko tīmekļa vietne ievieto Jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē un kas, cita starpā, satur informāciju par Jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā tīmekļa vietnē.
 • Valsts attiecas uz: Latvija
 • Ierīce ir jebkura ierīce, kas var piekļūt Pakalpojumam, piemēram, dators, mobilais tālrunis vai digitālais planšetdators.
 • Personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu.
 • Pakalpojums attiecas uz tīmekļa vietni.
 • Pakalpojumu sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā datus Sabiedrības vārdā. Tas attiecas uz trešo personu uzņēmumiem vai fiziskām personām, ko Sabiedrība nodarbina, lai veicinātu Pakalpojuma sniegšanu, sniegtu Pakalpojumu Sabiedrības vārdā, veiktu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu Sabiedrībai analizēt, kā tiek izmantots Pakalpojums.
 • Trešās puses sociālo mediju pakalpojums attiecas uz jebkuru tīmekļa vietni vai jebkura sociālā tīkla tīmekļa vietni, kurā Lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.
 • Lietošanas dati attiecas uz automātiski vāktiem datiem, kas iegūti, izmantojot Pakalpojumu, vai no pašas Pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, lapas apmeklējuma ilgums).
 • Tīmekļa vietne attiecas uz FTD Pizza, kas pieejama no https://ftdpizza.com
 • Jūs ir fiziska persona, kas piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto, vai uzņēmums, vai cita juridiska persona, kuras vārdā šī persona piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto, atkarībā no situācijas.

Jūsu personas datu vākšana un izmantošana

Apkopojamo datu veidi

Personas dati

Izmantojot Mūsu Pakalpojumu, Mēs varam lūgt Jūs sniegt Mums noteiktu personiski identificējamu informāciju, ko var izmantot, lai sazinātos ar Jums vai identificētu Jūs. Personu identificējoša informācija var ietvert, bet ne tikai:

 • E-pasta adrese
 • Vārds un uzvārds
 • Tālruņa numurs
 • Adrese, valsts, province, pasta indekss, pilsēta, pilsēta
 • Lietošanas dati

Lietošanas dati

Lietošanas dati tiek vākti automātiski, izmantojot Pakalpojumu.

Lietošanas dati var ietvert tādu informāciju kā Jūsu Ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas tips, pārlūkprogrammas versija, mūsu Pakalpojuma lapas, kuras Jūs apmeklējat, Jūsu apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikālie ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

Kad Jūs piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai ar tās starpniecību, Mēs varam automātiski vākt noteiktu informāciju, tostarp, bet ne tikai, Jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, Jūsu mobilās ierīces unikālo identifikatoru, Jūsu mobilās ierīces IP adresi, Jūsu mobilo operētājsistēmu, Jūsu izmantotās mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu, unikālos ierīces identifikatorus un citus diagnostikas datus.

Mēs varam arī vākt informāciju, ko Jūsu pārlūkprogramma nosūta ikreiz, kad Jūs apmeklējat mūsu Pakalpojumu vai kad Jūs piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai ar tās starpniecību.

Informācija no trešo pušu sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumiem

Sabiedrība ļauj Jums izveidot kontu un pieteikties, lai izmantotu Pakalpojumu, izmantojot šādus Trešo personu sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus:

 • Google
 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

Ja Jūs nolemjat reģistrēties vai citādi piešķirt mums piekļuvi Trešās puses sociālo mediju pakalpojumam, Mēs varam vākt Personas datus, kas jau ir saistīti ar Jūsu Trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu, piemēram, Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, Jūsu darbības vai kontaktu sarakstu, kas saistīts ar šo kontu.

Jums var būt arī iespēja kopīgot papildu informāciju ar Sabiedrību, izmantojot Jūsu Trešās personas sociālo mediju pakalpojuma kontu. Ja Jūs izvēlaties sniegt šādu informāciju un Personas datus reģistrācijas vai citādā veidā, Jūs dodat Sabiedrībai atļauju izmantot, kopīgot un glabāt šo informāciju un Personas datus saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Izsekošanas tehnoloģijas un sīkfaili

Mēs izmantojam Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu darbību Mūsu Pakalpojumā un saglabātu noteiktu informāciju. Izsekošanas tehnoloģijas ir bākas, tagi un skripti, ko izmanto, lai apkopotu un izsekotu informāciju un uzlabotu un analizētu Mūsu Pakalpojumu. Mūsu izmantotās tehnoloģijas var ietvert:

 • Sīkfaili vai pārlūkprogrammas sīkfaili. Sīkfails ir neliels fails, kas tiek ievietots Jūsu ierīcē. Jūs varat uzdot pārlūkprogrammai atteikt visas Sīkdatnes vai norādīt, kad tiek sūtīta Sīkdatne. Tomēr, ja Jūs nepieņemat Sīkdatnes, Jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas. Ja vien Jūs neesat pielāgojis pārlūka iestatījumus tā, lai tas atteiktu Sīkdatnes, mūsu Pakalpojums var izmantot Sīkdatnes.
 • Tīmekļa bākas. Atsevišķās mūsu Pakalpojuma sadaļās un e-pasta ziņojumos var būt ietverti mazi elektroniski faili, kas pazīstami kā tīmekļa bāksignāli (saukti arī par skaidrajiem sīkfailiem, pikseļu tagiem un viena pikseļa sīkfailiem), kas ļauj Sabiedrībai, piemēram, saskaitīt lietotājus, kuri ir apmeklējuši šīs lapas vai atvēruši e-pasta vēstuli, un veikt citu saistīto tīmekļa vietnes statistiku (piemēram, reģistrēt noteiktas sadaļas popularitāti un pārbaudīt sistēmas un servera integritāti).

Sīkdatnes var būt “pastāvīgās” vai “sesijas” sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes paliek Jūsu personālajā datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs pāriet bezsaistē, savukārt sesijas sīkdatnes tiek dzēstas, tiklīdz Jūs aizverat savu tīmekļa pārlūkprogrammu.

Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgās Sīkdatnes turpmāk izklāstītajiem mērķiem:

 • Nepieciešamās / būtiskās Sīkdatnes Tips: Sesijas Sīkdatnes Administrē: Šīs Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai sniegtu Jums pakalpojumus, kas pieejami tīmekļa vietnē, un lai Jūs varētu izmantot dažas tās funkcijas. Tās palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm Sīkdatnēm nav iespējams sniegt pakalpojumus, kurus Jūs esat pieprasījis, un Mēs izmantojam šīs Sīkdatnes tikai tādēļ, lai sniegtu Jums šos pakalpojumus.
 • Sīkdatņu politika / paziņojums Pieņemšana Sīkdatnes Tips: Pastāvīgās sīkdatnes Administrē: Šīs Sīkdatnes identificē, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai Tīmekļa vietnē.
 • Funkcionalitātes Sīkdatnes Tips: Pastāvīgās Sīkdatnes Administrē: Šīs Sīkdatnes ļauj mums atcerēties Jūsu veiktās izvēles, kad Jūs izmantojat Tīmekļa vietni, piemēram, atcerēties Jūsu pieteikšanās datus vai valodas izvēli. Šo Sīkdatņu mērķis ir nodrošināt Jums personīgāku pieredzi un izvairīties no tā, ka Jums katru reizi, kad izmantojat Tīmekļa vietni, ir atkārtoti jāievada savas preferences.

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un Jūsu izvēli attiecībā uz sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet mūsu Sīkdatņu politiku vai mūsu Privātuma politikas sadaļu Sīkdatnes.

Jūsu personas datu izmantošana

Sabiedrība var izmantot Personas datus šādiem mērķiem:

 • Lai sniegtu un uzturētu mūsu Pakalpojumu, tostarp, lai uzraudzītu mūsu Pakalpojuma izmantošanu.
 • Lai pārvaldītu Jūsu kontu: lai pārvaldītu Jūsu kā Pakalpojuma lietotāja reģistrāciju. Jūsu sniegtie Personas dati var nodrošināt Jums piekļuvi dažādām Pakalpojuma funkcijām, kas Jums ir pieejamas kā reģistrētam lietotājam.
 • Līguma izpildei: lai izstrādātu, izpildītu un uzņemtos pirkuma līgumu par produktiem, precēm vai pakalpojumiem, kurus Jūs esat iegādājies, vai jebkuru citu līgumu ar mums, izmantojot Pakalpojumu.
 • Lai sazinātos ar Jums: Lai sazinātos ar Jums, izmantojot e-pastu, tālruņa zvanus, SMS vai citus līdzvērtīgus elektroniskās saziņas veidus, piemēram, mobilās lietotnes push paziņojumus, par atjauninājumiem vai informatīviem paziņojumiem saistībā ar funkcionalitātēm, produktiem vai līgumā paredzētajiem pakalpojumiem, tostarp drošības atjauninājumiem, ja tas ir nepieciešams vai pamatoti to īstenošanai.
 • Sniegt Jums jaunumus, īpašus piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un pasākumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus Jūs jau esat iegādājies vai par kuriem Jūs jau esat interesējies, ja vien Jūs neesat izvēlējies šādu informāciju nesaņemt.
 • Lai pārvaldītu Jūsu pieprasījumus: Lai apkalpotu un pārvaldītu Jūsu mums adresētos pieprasījumus.
 • Uzņēmējdarbības nodošanai: Mēs varam izmantot Jūsu informāciju, lai novērtētu vai veiktu apvienošanos, nodalīšanu, pārstrukturēšanu, reorganizāciju, likvidāciju vai citādu dažu vai visu Mūsu aktīvu pārdošanu vai nodošanu, neatkarīgi no tā, vai tā notiek darbības turpināšanas vai bankrota, likvidācijas vai līdzīga procesa ietvaros, kurā starp nododamajiem aktīviem ir Mūsu rīcībā esošie Personas dati par mūsu Pakalpojumu lietotājiem.
 • Citos nolūkos: Mēs varam izmantot Jūsu informāciju citiem mērķiem, piemēram, datu analīzei, lietošanas tendenču noteikšanai, mūsu reklāmas kampaņu efektivitātes noteikšanai un lai novērtētu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu, produktus, pakalpojumus, mārketingu un Jūsu pieredzi.

Mēs varam kopīgot Jūsu personisko informāciju šādos gadījumos:

 • Ar pakalpojumu sniedzējiem: Mēs varam kopīgot Jūsu personisko informāciju ar Pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojuma izmantošanu, sazinātos ar Jums.
 • Uzņēmējdarbības nodošanai: Mēs varam kopīgot vai nodot Jūsu personisko informāciju saistībā ar jebkādu apvienošanos, Sabiedrības aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa Mūsu uzņēmuma vai tā daļas iegādi citam uzņēmumam, vai sarunu par to laikā.
 • Ar saistītajiem uzņēmumiem: Mēs varam kopīgot Jūsu informāciju ar Mūsu filiālēm, un šādā gadījumā mēs pieprasīsim, lai šīs filiāles ievēro šo Privātuma politiku. Saistītie uzņēmumi ietver Mūsu mātesuzņēmumu un jebkurus citus meitasuzņēmumus, kopuzņēmumu partnerus vai citus uzņēmumus, kurus Mēs kontrolējam vai kuri atrodas kopīgā kontrolē ar Mums.
 • Ar darījumu partneriem: Mēs varam kopīgot Jūsu informāciju ar Mūsu sadarbības partneriem, lai piedāvātu Jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Ar citiem lietotājiem: kad Jūs kopīgojat personisko informāciju vai citādi mijiedarbojaties publiskajās zonās ar citiem lietotājiem, šādu informāciju var skatīt visi lietotāji un tā var tikt publiski izplatīta ārpus mūsu teritorijas. Ja Jūs mijiedarbojaties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot Trešās puses sociālo mediju pakalpojumu, Jūsu kontakti Trešās puses sociālo mediju pakalpojumā var redzēt Jūsu vārdu, profilu, attēlus un Jūsu darbības aprakstu. Tāpat arī citi lietotāji varēs skatīt Jūsu darbības aprakstus, sazināties ar Jums un apskatīt Jūsu profilu.
 • Ar Jūsu piekrišanu: Mēs varam izpaust Jūsu personisko informāciju jebkādiem citiem mērķiem ar Jūsu piekrišanu.

Jūsu personas datu saglabāšana

Sabiedrība glabās Jūsu Personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā Privātuma politikā izklāstītajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim Jūsu Personas datus, ciktāl tas nepieciešams, lai izpildītu savas juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir pienākums saglabāt Jūsu datus, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), risinātu strīdus un īstenotu savus juridiskos līgumus un politiku.

Sabiedrība saglabās arī Lietošanas datus iekšējās analīzes vajadzībām. Lietošanas dati parasti tiek glabāti īsāku laiku, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai stiprinātu Mūsu Pakalpojuma drošību vai uzlabotu tā funkcionalitāti, vai kad Mums ir juridisks pienākums glabāt šos datus ilgāku laiku.

Jūsu personas datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, tostarp Personas dati, tiek apstrādāti Sabiedrības darbības birojos un jebkurā citā vietā, kur atrodas apstrādē iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šī informācija var tikt pārsūtīta uz datoriem, kas atrodas ārpus Jūsu valsts, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no Jūsu jurisdikcijas likumiem.

Jūsu piekrišana šai konfidencialitātes politikai, kam seko šādas informācijas iesniegšana, ir Jūsu piekrišana šādai pārsūtīšanai.

Sabiedrība veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo Privātuma politiku, un Jūsu personas dati netiks nosūtīti organizācijai vai valstij, ja netiks īstenota atbilstoša kontrole, tostarp Jūsu datu un citas personas informācijas drošība.

Jūsu personas datu dzēšana

Jums ir tiesības dzēst vai lūgt, lai Mēs palīdzam dzēst Jūsu Personas datus, kurus Mēs esam apkopojuši par Jums.

Mūsu Pakalpojums var sniegt Jums iespēju dzēst noteiktu informāciju par Jums no Pakalpojuma iekšienes.

Jūs varat jebkurā laikā atjaunināt, grozīt vai dzēst savu informāciju, pierakstoties savā Kontā, ja Jums tāds ir, un apmeklējot konta iestatījumu sadaļu, kas ļauj Jums pārvaldīt savu personisko informāciju. Jūs varat arī sazināties ar Mums, lai pieprasītu piekļuvi, labotu vai dzēstu jebkādu personisko informāciju, ko Jūs mums esat sniedzis.

Tomēr ņemiet vērā, ka Mums var būt nepieciešams saglabāt noteiktu informāciju, ja mums ir juridisks pienākums vai tiesisks pamats to darīt.

Jūsu personas datu izpaušana

Darījumu darījumi

Ja Sabiedrība ir iesaistīta apvienošanās, iegādes vai aktīvu pārdošanas darījumā, Jūsu Personas dati var tikt nodoti. Mēs sniegsim paziņojumu, pirms Jūsu Personas dati tiks nodoti un tiem tiks piemērota cita Privātuma politika.

Tiesībaizsardzības iestādes

Noteiktos apstākļos Sabiedrībai var būt pienākums izpaust Jūsu Personas datus, ja to pieprasa likums vai valsts iestādes (piemēram, tiesa vai valsts aģentūra), atbildot uz pamatotiem pieprasījumiem.

Sabiedrība var izpaust Jūsu Personas datus, ja tā labticīgi uzskata, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

 • Izpildīt juridisku pienākumu
 • Aizsargātu un aizstāvētu Sabiedrības tiesības vai īpašumu
 • Novērstu vai izmeklētu iespējamus pārkāpumus saistībā ar Pakalpojumu
 • Aizsargātu Pakalpojuma Lietotāju vai sabiedrības personisko drošību.
 • Aizsargāt pret juridisko atbildību

Jūsu personas datu drošība

Mums ir svarīga Jūsu Personas datu drošība, taču jāatceras, ka neviena pārraides metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan Mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu Jūsu Personas datus, Mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Bērnu privātums

Mūsu Pakalpojums nav paredzēts personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti nevācam personiski identificējamu informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja Jūs esat vecāks vai aizbildnis un Jums ir zināms, ka Jūsu bērns ir sniedzis Mums Personas datus, lūdzu, sazinieties ar Mums. Ja Mēs uzzinām, ka esam vākuši Personas datus no personas, kas jaunāka par 13 gadiem, bez vecāku piekrišanas pārbaudes, Mēs veicam pasākumus, lai šo informāciju izņemtu no Mūsu serveriem.

Ja Mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisko pamatu Jūsu informācijas apstrādei un Jūsu valstī ir nepieciešama vecāku piekrišana, Mēs varam pieprasīt Jūsu vecāku piekrišanu pirms šīs informācijas vākšanas un izmantošanas.

Mūsu Pakalpojums var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras nav Mūsu pārvaldībā. Ja Jūs noklikšķināsiet uz trešās puses saites, Jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs iesakām Jums iepazīties ar katras Jūsu apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo personu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politiku vai praksi.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt Savu Privātuma politiku.

Iesakām periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai uzzinātu par jebkādām izmaiņām. Izmaiņas šajā Privātuma politikā stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo Konfidencialitātes politiku, Jūs varat sazināties ar mums:

 • Pa e-pastu: privacy@ftdpizza.com