Noteikumi un nosacījumi

Maksājums

Mēs pieņemam debetkartes un kredītkartes gan norēķiniem tiešsaistē, gan tieši picērijā. Veicot pasūtījumu tiešsaistē, jūs varat arī izvēlēties maksāt skaidrā naudā mūsu picērijā FTD Pizza, saņemot pasūtījumu.

Piegāde

Mēs nepiegādājam šajā vietnē veiktos tiešsaistes pasūtījumus. Pasūtījumu var saņemt tikai no FTD Pizza Tērbatas ielā 20, Rīgā. Piegādēm varat izmantot Wolt un Bolt pakalpojumus.

Alkohola pasūtīšanas un saņemšanas noteikum

Lūdzu, ņemiet vērā, ka iegādāties un saņemt alkoholiskos dzērienus drīkst tikai personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Mēs nepārdodam alkoholiskos dzērienus personām, kas jaunākas par 18 gadiem un/vai nevar uzrādīt pilngadību apliecinošu dokumentu. Turklāt mēs nevaram izsniegt alkohola pasūtījumus pēc plkst. 22.00, un tos var saņemt nākamajā darba dienā līdz plkst. 22.00.

Tiešsaistes pasūtījuma mainīšana vai atcelšana

Jūs varat veikt izmaiņas savā tiešsaistes pasūtījumā, zvanot tieši uz FTD Pizza pa tālruni +37125893638 un norādot savu pasūtījuma numuru. Ja jūsu pasūtījums jau tiek gatavots, izmaiņas nav iespējams veikt. Pasūtījumu var atcelt arī pa tālruni tikai tad, ja pasūtījums vēl nav sākts gatavot.